KAAN PARKE | Zemin Kaplamaları

KAAN PARKE 2001 yılında kurulan firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Faaliyete başladığımız günlerden bu yana zemin – yer döşemeleri sektöründe hizmet veren firmamız Kaan Parke geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde kendisini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden ve çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumuna kısa bir sürede gelmiş bulunmaktayız. Firmamız Kaindl Ana Bayisidir.
Kaan Parkeyle hayallerinizdeki tasarımı zeminlerinize taşıyalım.Sizler ile çalışmak bizim için bir zevktir.Tüm müşterilerimize gösterdikleri güvenden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Neden Ahem Stone seçtiklerini birde müşterilerimizden dinlemek ister misiniz?

  • Yılların deneyimini, laminat parke zemin kaplama ürünlerimizin kalite ve uygulanabilirliğini arttırabilmek için kullanan, kaliteli işçilik ve üstün zekasını sürekli gelişime ve değişime ayıran, üretim tesislerini ve yapısını inovasyon sürecinin getirdiği tüm yeniliklere uyum sağlayarak devam ettiren Kaan Parke ülkemizin bu alandaki en değerli markalarından biridir.

    Mehmet Sönmez
  • “Çamsan Parkelam bizim çözüm ortağımız. Ürünlerini çoğu zaman projelerin başında karar verip uyguluyor ve mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Bunun yanı sıra ise mevcut mekanları farklılaştırmada'da Kaan Parke'nin joker bir firma olduğunu düşünüyoruz.”

    Erdinç KOÇ / COLOR MEDİA AGENCY